niedziela, 22 czerwca 2014

Jedwab, turkus i cynamon

 Wszystkie lubię jednakowo. Może nawet więcej niż "lubię". Moja skóra dobrze się czuje w jedwabiu, lnie, bawełnie, wełnie. Turkus to mój ulubiony kamień do produkcji ozdób a cynamon uwielbiam za piękny kolor, smak i aromat. Mój ostatni  "udzierg" łączy to co lubię: doskonałość jedwabiu (Bourette Campolmi  100% jedwabiu, około 180g ) i barwę cynamonu. Naszyjnik  to turkusy naturalne z niewielkim dodatkiem oksydowanego srebra.
3 komentarze:

  1. Pięknie obie rzeczy współgrają ze sobą:) Sweterek ze 180g? To bardzo wydajna włóczka, chociaż Ty kruszynka jesteś? Napisz coś więcej o samej włóczce, nawet się nie spodziewasz jak nas to interesuje:))) Pozdrawiam:))))

    OdpowiedzUsuń
  2. Kruszynka to ja już nie jestem:) Rozmiar 36-38. Włóczka Bourette Campolmi jest wyjątkowa.Cieniutka i delikatna.Producent poleca druty 2,5-3. Ja użyłam 2,5.Włóczka jest sprzedawana na cewkach 200g, około 960 metrów na cewce.Z wielką przyjemnością mi się to robiło, świetnie się nosi.Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny wydajność tej włóczki wydajnosć zachęcająca, bo nikt się niespodziewa że za tak niewielka kwote można zostac posiadaczką sweterka z jedwabiu.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń