niedziela, 22 czerwca 2014

Jedwab, turkus i cynamon

 Wszystkie lubię jednakowo. Może nawet więcej niż "lubię". Moja skóra dobrze się czuje w jedwabiu, lnie, bawełnie, wełnie. Turkus to mój ulubiony kamień do produkcji ozdób a cynamon uwielbiam za piękny kolor, smak i aromat. Mój ostatni  "udzierg" łączy to co lubię: doskonałość jedwabiu (Bourette Campolmi  100% jedwabiu, około 180g ) i barwę cynamonu. Naszyjnik  to turkusy naturalne z niewielkim dodatkiem oksydowanego srebra.
4 komentarze:

 1. Pięknie obie rzeczy współgrają ze sobą:) Sweterek ze 180g? To bardzo wydajna włóczka, chociaż Ty kruszynka jesteś? Napisz coś więcej o samej włóczce, nawet się nie spodziewasz jak nas to interesuje:))) Pozdrawiam:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kruszynka to ja już nie jestem:) Rozmiar 36-38. Włóczka Bourette Campolmi jest wyjątkowa.Cieniutka i delikatna.Producent poleca druty 2,5-3. Ja użyłam 2,5.Włóczka jest sprzedawana na cewkach 200g, około 960 metrów na cewce.Z wielką przyjemnością mi się to robiło, świetnie się nosi.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wydajność tej włóczki wydajnosć zachęcająca, bo nikt się niespodziewa że za tak niewielka kwote można zostac posiadaczką sweterka z jedwabiu.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Sweter wygląda jak milion monet :) Widać, że zrobiony jest z wielką precyzją i starannością. Czy robiłaś go z włoczki wełnianej https://alewloczka.pl/pl/c/Drops-Big-Merino/35 czy z jakiejś innej?

  OdpowiedzUsuń